FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Köksskåp 10436356
nr 1043 6356
Köksskåp
1930s, length: 104 cm, width: 71 cm, height: 178 cm, wear, damages, saknar ett ben.
30-tal, längd: 104 cm, djup: 71 cm, höjd: 178 cm
Condition: slitage, skador, saknar ett ben
3000
SEK 1500
Monday June 13 2016
at 18:42:54
13/6 18:33:50